Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Nimet Şenoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Nimet Şenoğlu kimdir?, Dr. Nimet Şenoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Nimet Şenoğlu yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Nimet Şenoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Nimet Şenoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Nimet Şenoğlu Kimdir?

Dr. Nimet Şenoğlu, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Nimet Şenoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Nimet Şenoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. N Şenoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Nimet Şenoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Dr. N Şenoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Nimet Şenoğlu ile anlaşmalı?

Nimet Şenoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Nimet Şenoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Nimet Şenoğlu T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Nimet Şenoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Nimet Şenoğlu Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Nimet Şenoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nimet Şenoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Nimet Şenoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. N Şenoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Nimet Şenoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. N Şenoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Nimet Şenoğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Nimet Şenoğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Nimet Şenoğlu Diploma Aldığı Kurum

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 07.06.2004)

Dr. Nimet Şenoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Nimet Şenoğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Nimet Şenoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İzmir

T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has

Dr. Nimet Şenoğlu instagram: Eklenmedi

Dr. Nimet Şenoğlu Facebook: Eklenmedi

Dr. Nimet Şenoğlu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Nimet Şenoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu