Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktorları

Dr. Nihal Okyaltırık kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Nihal Okyaltırık kimdir?, Dr. Nihal Okyaltırık Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Nihal Okyaltırık yorumları, Kadın Hastalıkları ve Doğum – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Nihal Okyaltırık hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Nihal Okyaltırık yorumlarını da bulabilirsiniz.

Nihal Okyaltırık Kimdir?

Dr. Nihal Okyaltırık, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Nihal Okyaltırık, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Nihal Okyaltırık kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. N Okyaltırık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Nihal Okyaltırık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Nihal Okyaltırık bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Nihal Okyaltırık hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Nihal Okyaltırık Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.


Dr. Nihal Okyaltırık için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nihal Okyaltırık muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Nihal Okyaltırık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. N Okyaltırık ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Nihal Okyaltırık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. N Okyaltırık hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Nihal Okyaltırık İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Nihal Okyaltırık Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Nihal Okyaltırık Diploma Aldığı Kurum

Dr. Nihal Okyaltırık Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Nihal Okyaltırık Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Nihal Okyaltırık Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Nihal Okyaltırık instagram: Eklenmedi

Dr. Nihal Okyaltırık Facebook: Eklenmedi

Dr. Nihal Okyaltırık Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Nihal Okyaltırık Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu