Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Nihal Karabel kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Nihal Karabel kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Nihal Karabel kimdir?, Dr. Nihal Karabel Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Nihal Karabel yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Şanlıurfa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Nihal Karabel hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Nihal Karabel yorumlarını da bulabilirsiniz.

Nihal Karabel Kimdir?

Dr. Nihal Karabel, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Nihal Karabel, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Nihal Karabel kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. N Karabel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Nihal Karabel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Nihal Karabel bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Nihal Karabel hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Nihal Karabel Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Nihal Karabel için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nihal Karabel muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Nihal Karabel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. N Karabel ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Nihal Karabel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. N Karabel hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Nihal Karabel İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Nihal Karabel Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Nihal Karabel Diploma Aldığı Kurum

Dr. Nihal Karabel Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Nihal Karabel Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Nihal Karabel Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Nihal Karabel instagram: Eklenmedi

Dr. Nihal Karabel Facebook: Eklenmedi

Dr. Nihal Karabel Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Nihal Karabel Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın