Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Nihal Erdem kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Nihal Erdem kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Nihal Erdem kimdir?, Dr. Nihal Erdem Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Nihal Erdem yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Kayseri ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Nihal Erdem hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Nihal Erdem yorumlarını da bulabilirsiniz.

Nihal Erdem Kimdir?

Dr. Nihal Erdem, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Nihal Erdem, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Nihal Erdem kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. N Erdem ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Nihal Erdem nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Nihal Erdem bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Nihal Erdem hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Nihal Erdem Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Nihal Erdem için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nihal Erdem muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Nihal Erdem hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. N Erdem ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Nihal Erdem hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. N Erdem hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Nihal Erdem İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Nihal Erdem Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Nihal Erdem Diploma Aldığı Kurum

Dr. Nihal Erdem Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Nihal Erdem Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Nihal Erdem Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Nihal Erdem instagram: Eklenmedi

Dr. Nihal Erdem Facebook: Eklenmedi

Dr. Nihal Erdem Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Nihal Erdem Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın