Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Neslihan Tuhan Teke kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Neslihan Tuhan Teke kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Neslihan Tuhan Teke kimdir?, Dr. Neslihan Tuhan Teke Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Neslihan Tuhan Teke yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Neslihan Tuhan Teke hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Neslihan Tuhan Teke yorumlarını da bulabilirsiniz.

Neslihan Tuhan Teke Kimdir?

Dr. Neslihan Tuhan Teke, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Neslihan Tuhan Teke, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Neslihan Tuhan Teke kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. N Teke ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Neslihan Tuhan Teke nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Neslihan Tuhan Teke bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Neslihan Tuhan Teke hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Neslihan Tuhan Teke Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Neslihan Tuhan Teke için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Neslihan Tuhan Teke muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Neslihan Tuhan Teke hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. N Teke ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Neslihan Tuhan Teke hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. N Teke hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Neslihan Tuhan Teke İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Neslihan Tuhan Teke Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Neslihan Tuhan Teke Diploma Aldığı Kurum

Dr. Neslihan Tuhan Teke Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Neslihan Tuhan Teke Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Neslihan Tuhan Teke Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Neslihan Tuhan Teke instagram: Eklenmedi

Dr. Neslihan Tuhan Teke Facebook: Eklenmedi

Dr. Neslihan Tuhan Teke Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Neslihan Tuhan Teke Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın