Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut kimdir?, Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Gastroenteroloji – Kocaeli ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Neslihan Bozkurt Akbulut yorumlarını da bulabilirsiniz.

Neslihan Bozkurt Akbulut Kimdir?

Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Neslihan Bozkurt Akbulut, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. N Akbulut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.


Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. N Akbulut ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. N Akbulut hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut Diploma Aldığı Kurum

Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut instagram: Eklenmedi

Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut Facebook: Eklenmedi

Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Neslihan Bozkurt Akbulut Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın