Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Neşe Arslan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Neşe Arslan kimdir?, Dr. Neşe Arslan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Neşe Arslan yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Trabzon ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Neşe Arslan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Neşe Arslan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Neşe Arslan Kimdir?

Dr. Neşe Arslan, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Neşe Arslan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Neşe Arslan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. N Arslan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Neşe Arslan için nasıl randevu alabilirim?

Dr. N Arslan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Neşe Arslan ile anlaşmalı?

Neşe Arslan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Neşe Arslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Neşe Arslan Trabzon T.c. Sb. Sbü. Ahi Evren Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eah. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Neşe Arslan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Neşe Arslan Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Neşe Arslan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Neşe Arslan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Neşe Arslan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. N Arslan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Neşe Arslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. N Arslan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Neşe Arslan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Neşe Arslan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Neşe Arslan Diploma Aldığı Kurum

Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 04.12.2009)

Dr. Neşe Arslan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Neşe Arslan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Neşe Arslan Doktorun Muayenehane Adresi:

Soğuksu, 61040 Trabzon Merkez/Trabzon 
Trabzon

Trabzon T.c. Sb. Sbü. Ahi Evren Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eah.

Dr. Neşe Arslan instagram: Eklenmedi

Dr. Neşe Arslan Facebook: Eklenmedi

Dr. Neşe Arslan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Neşe Arslan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu