Aile Hekimleri

Dr. Nermin Ayşim Kahveci kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Nermin Ayşim Kahveci kimdir?, Dr. Nermin Ayşim Kahveci Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Nermin Ayşim Kahveci yorumları, Aile Hekimliği – Kayseri ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Nermin Ayşim Kahveci hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Nermin Ayşim Kahveci yorumlarını da bulabilirsiniz.

Nermin Ayşim Kahveci Kimdir?

Dr. Nermin Ayşim Kahveci, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Nermin Ayşim Kahveci, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Nermin Ayşim Kahveci kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. N Kahveci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Nermin Ayşim Kahveci için nasıl randevu alabilirim?

Dr. N Kahveci şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Nermin Ayşim Kahveci ile anlaşmalı?

Nermin Ayşim Kahveci kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Nermin Ayşim Kahveci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Nermin Ayşim Kahveci Aile HekimliğiKayseri Thsk – Toplum Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Nermin Ayşim Kahveci hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Nermin Ayşim Kahveci Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Nermin Ayşim Kahveci için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nermin Ayşim Kahveci muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Nermin Ayşim Kahveci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. N Kahveci ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Nermin Ayşim Kahveci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. N Kahveci hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Nermin Ayşim Kahveci İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Nermin Ayşim Kahveci Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Nermin Ayşim Kahveci Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Taksim Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 14.02.2008)

Dr. Nermin Ayşim Kahveci Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Nermin Ayşim Kahveci Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Nermin Ayşim Kahveci Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Kayseri

Aile Hekimliği

Seyitgazi, Nuh Naci Yazgan Cd., 38030 Melikgazi/Kayseri 
Kayseri

Kayseri Thsk – Toplum Sağlığı Merkezi

Dr. Nermin Ayşim Kahveci instagram: Eklenmedi

Dr. Nermin Ayşim Kahveci Facebook: Eklenmedi

Dr. Nermin Ayşim Kahveci Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Nermin Ayşim Kahveci Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu