Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Nergiz Songür kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Nergiz Songür kimdir?, Dr. Nergiz Songür Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Nergiz Songür yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Nergiz Songür hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Nergiz Songür yorumlarını da bulabilirsiniz.

Nergiz Songür Kimdir?

Dr. Nergiz Songür, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Nergiz Songür, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Nergiz Songür kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. N Songür ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Nergiz Songür için nasıl randevu alabilirim?

Dr. N Songür şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Nergiz Songür ile anlaşmalı?

Nergiz Songür kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Nergiz Songür nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Nergiz Songür İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Nergiz Songür hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Nergiz Songür Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Nergiz Songür için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nergiz Songür muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Nergiz Songür hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. N Songür ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Nergiz Songür hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. N Songür hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Nergiz Songür İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Nergiz Songür Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Nergiz Songür Diploma Aldığı Kurum

İzmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 29.05.2000)

Dr. Nergiz Songür Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Nergiz Songür Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Nergiz Songür Doktorun Muayenehane Adresi:

Kozağaç, Özmen Cd. No:145, 35390 Buca/İzmir 
İzmir

İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi(S)

Dr. Nergiz Songür instagram: Eklenmedi

Dr. Nergiz Songür Facebook: Eklenmedi

Dr. Nergiz Songür Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Nergiz Songür Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu