Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Necdet Okan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Necdet Okan kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Necdet Okan kimdir?, Dr. Necdet Okan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Necdet Okan yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Antalya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Necdet Okan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Necdet Okan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Necdet Okan Kimdir?

Dr. Necdet Okan, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Necdet Okan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Necdet Okan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. N Okan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Necdet Okan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Necdet Okan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Necdet Okan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Necdet Okan Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Necdet Okan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Necdet Okan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Necdet Okan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. N Okan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Necdet Okan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. N Okan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Necdet Okan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Necdet Okan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Necdet Okan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Necdet Okan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Necdet Okan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Necdet Okan Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Necdet Okan instagram: Eklenmedi

Dr. Necdet Okan Facebook: Eklenmedi

Dr. Necdet Okan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Necdet Okan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın