Dahiliye ve İç Hastalıkları Doktorları

Dr. Mustafa Fatihan Dönmez kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Mustafa Fatihan Dönmez kimdir?, Dr. Mustafa Fatihan Dönmez Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Mustafa Fatihan Dönmez yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Balıkesir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Mustafa Fatihan Dönmez hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Mustafa Fatihan Dönmez yorumlarını da bulabilirsiniz.

Mustafa Fatihan Dönmez Kimdir?

Dr. Mustafa Fatihan Dönmez, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Fatihan Dönmez, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Mustafa Fatihan Dönmez kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Dönmez ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Mustafa Fatihan Dönmez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Mustafa Fatihan Dönmez bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Mustafa Fatihan Dönmez hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Mustafa Fatihan Dönmez Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Mustafa Fatihan Dönmez için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mustafa Fatihan Dönmez muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Mustafa Fatihan Dönmez hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Dönmez ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Mustafa Fatihan Dönmez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Dönmez hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Mustafa Fatihan Dönmez İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Mustafa Fatihan Dönmez Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Mustafa Fatihan Dönmez Diploma Aldığı Kurum

Dr. Mustafa Fatihan Dönmez Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Mustafa Fatihan Dönmez Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Mustafa Fatihan Dönmez Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Mustafa Fatihan Dönmez instagram: Eklenmedi

Dr. Mustafa Fatihan Dönmez Facebook: Eklenmedi

Dr. Mustafa Fatihan Dönmez Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Mustafa Fatihan Dönmez Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu