Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Mustafa Derya Turay kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Mustafa Derya Turay kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Mustafa Derya Turay kimdir?, Dr. Mustafa Derya Turay Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Mustafa Derya Turay yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Mustafa Derya Turay hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Mustafa Derya Turay yorumlarını da bulabilirsiniz.

Mustafa Derya Turay Kimdir?

Dr. Mustafa Derya Turay, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Derya Turay, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Mustafa Derya Turay kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Turay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Mustafa Derya Turay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Mustafa Derya Turay bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Mustafa Derya Turay hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Mustafa Derya Turay Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Mustafa Derya Turay için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mustafa Derya Turay muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Mustafa Derya Turay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Turay ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Mustafa Derya Turay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Turay hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Mustafa Derya Turay İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Mustafa Derya Turay Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Mustafa Derya Turay Diploma Aldığı Kurum

Dr. Mustafa Derya Turay Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Mustafa Derya Turay Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Mustafa Derya Turay Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Mustafa Derya Turay instagram: Eklenmedi

Dr. Mustafa Derya Turay Facebook: Eklenmedi

Dr. Mustafa Derya Turay Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Mustafa Derya Turay Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın