Aile Hekimleri

Dr. Murat Özgören kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Murat Özgören kimdir?, Dr. Murat Özgören Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Murat Özgören yorumları, Aile Hekimliği – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Murat Özgören hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Murat Özgören yorumlarını da bulabilirsiniz.

Murat Özgören Kimdir?

Dr. Murat Özgören, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Murat Özgören, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Murat Özgören kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Özgören ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Murat Özgören için nasıl randevu alabilirim?

Dr. M Özgören şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Murat Özgören ile anlaşmalı?

Murat Özgören kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Murat Özgören nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Murat Özgören Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Murat Özgören hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Murat Özgören Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Murat Özgören için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Murat Özgören muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Murat Özgören hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Özgören ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Murat Özgören hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Özgören hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Murat Özgören İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Murat Özgören Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Murat Özgören Diploma Aldığı Kurum

Dr. Murat Özgören Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Murat Özgören Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Murat Özgören Doktorun Muayenehane Adresi:

Kültür, Cumhuriyet Blv No:144, 35220 Konak/İzmir 
İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi

Dr. Murat Özgören instagram: Eklenmedi

Dr. Murat Özgören Facebook: Eklenmedi

Dr. Murat Özgören Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Murat Özgören Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu