Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Murat Börekçi kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Murat Börekçi kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Murat Börekçi kimdir?, Dr. Murat Börekçi Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Murat Börekçi yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Murat Börekçi hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Murat Börekçi yorumlarını da bulabilirsiniz.

Murat Börekçi Kimdir?

Dr. Murat Börekçi, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Murat Börekçi, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Murat Börekçi kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Börekçi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Murat Börekçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Murat Börekçi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Murat Börekçi hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Murat Börekçi Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Murat Börekçi için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Murat Börekçi muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Murat Börekçi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Börekçi ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Murat Börekçi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Börekçi hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Murat Börekçi İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Murat Börekçi Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Murat Börekçi Diploma Aldığı Kurum

Dr. Murat Börekçi Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Murat Börekçi Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Murat Börekçi Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Murat Börekçi instagram: Eklenmedi

Dr. Murat Börekçi Facebook: Eklenmedi

Dr. Murat Börekçi Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Murat Börekçi Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın