Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Müberra Anter kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Müberra Anter kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Müberra Anter kimdir?, Dr. Müberra Anter Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Müberra Anter yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Müberra Anter hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Müberra Anter yorumlarını da bulabilirsiniz.

Müberra Anter Kimdir?

Dr. Müberra Anter, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Müberra Anter, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Müberra Anter kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Anter ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Müberra Anter nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Müberra Anter bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Müberra Anter hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Müberra Anter Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Müberra Anter için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Müberra Anter muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Müberra Anter hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Anter ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Müberra Anter hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Anter hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Müberra Anter İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Müberra Anter Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Müberra Anter Diploma Aldığı Kurum

Dr. Müberra Anter Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Müberra Anter Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Müberra Anter Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Müberra Anter instagram: Eklenmedi

Dr. Müberra Anter Facebook: Eklenmedi

Dr. Müberra Anter Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Müberra Anter Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın