Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Mihriban Öztürk kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Mihriban Öztürk kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Mihriban Öztürk kimdir?, Dr. Mihriban Öztürk Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Mihriban Öztürk yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Gaziantep ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Mihriban Öztürk hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Mihriban Öztürk yorumlarını da bulabilirsiniz.

Mihriban Öztürk Kimdir?

Dr. Mihriban Öztürk, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Mihriban Öztürk, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Mihriban Öztürk kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Öztürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Mihriban Öztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Mihriban Öztürk bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Mihriban Öztürk hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Mihriban Öztürk Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Mihriban Öztürk için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mihriban Öztürk muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Mihriban Öztürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Öztürk ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Mihriban Öztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Öztürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Mihriban Öztürk İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Mihriban Öztürk Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Mihriban Öztürk Diploma Aldığı Kurum

Dr. Mihriban Öztürk Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Mihriban Öztürk Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Mihriban Öztürk Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Mihriban Öztürk instagram: Eklenmedi

Dr. Mihriban Öztürk Facebook: Eklenmedi

Dr. Mihriban Öztürk Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Mihriban Öztürk Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın