Aile Hekimleri

Dr. Mesut Şenay kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Mesut Şenay kimdir?, Dr. Mesut Şenay Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Mesut Şenay yorumları, Aile Hekimliği – Aydın ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Mesut Şenay hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Mesut Şenay yorumlarını da bulabilirsiniz.

Mesut Şenay Kimdir?

Dr. Mesut Şenay, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Mesut Şenay, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Mesut Şenay kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Şenay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Mesut Şenay için nasıl randevu alabilirim?

Dr. M Şenay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Mesut Şenay ile anlaşmalı?

Mesut Şenay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Mesut Şenay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Mesut Şenay Aile HekimliğiAydın Thsk – Toplum Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Mesut Şenay hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Mesut Şenay Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Mesut Şenay için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mesut Şenay muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Mesut Şenay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Şenay ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Mesut Şenay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Şenay hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Mesut Şenay İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Mesut Şenay Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Mesut Şenay Diploma Aldığı Kurum

Dr. Mesut Şenay Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Mesut Şenay Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Mesut Şenay Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Aydın

Aile Hekimliği

Cuma Mh, Egemenlik Blv, 09010 Merkez/Aydın Merkez/Aydın 
Aydın

Aydın Thsk – Toplum Sağlığı Merkezi

Dr. Mesut Şenay instagram: Eklenmedi

Dr. Mesut Şenay Facebook: Eklenmedi

Dr. Mesut Şenay Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Mesut Şenay Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu