Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Mesut Mahsereci kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Mesut Mahsereci kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Mesut Mahsereci kimdir?, Dr. Mesut Mahsereci Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Mesut Mahsereci yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Samsun ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Mesut Mahsereci hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Mesut Mahsereci yorumlarını da bulabilirsiniz.

Mesut Mahsereci Kimdir?

Dr. Mesut Mahsereci, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Mesut Mahsereci, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Mesut Mahsereci kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Mahsereci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Mesut Mahsereci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Mesut Mahsereci bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Mesut Mahsereci hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Mesut Mahsereci Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Mesut Mahsereci için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mesut Mahsereci muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Mesut Mahsereci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Mahsereci ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Mesut Mahsereci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Mahsereci hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Mesut Mahsereci İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Mesut Mahsereci Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Mesut Mahsereci Diploma Aldığı Kurum

Dr. Mesut Mahsereci Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Mesut Mahsereci Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Mesut Mahsereci Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Mesut Mahsereci instagram: Eklenmedi

Dr. Mesut Mahsereci Facebook: Eklenmedi

Dr. Mesut Mahsereci Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Mesut Mahsereci Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın