Acil Tıp Doktorları

Dr. Mesut Ali Gençdur kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Mesut Ali Gençdur kimdir?, Dr. Mesut Ali Gençdur Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Mesut Ali Gençdur yorumları, Acil Tıp – Samsun ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Mesut Ali Gençdur hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Mesut Ali Gençdur yorumlarını da bulabilirsiniz.

Mesut Ali Gençdur Kimdir?

Dr. Mesut Ali Gençdur, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Mesut Ali Gençdur, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Mesut Ali Gençdur kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Gençdur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Mesut Ali Gençdur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Mesut Ali Gençdur bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Mesut Ali Gençdur hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Mesut Ali Gençdur Acil Tıp, uzmanıdır.


Dr. Mesut Ali Gençdur için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mesut Ali Gençdur muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Mesut Ali Gençdur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Gençdur ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Mesut Ali Gençdur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Gençdur hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Mesut Ali Gençdur İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Mesut Ali Gençdur Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Mesut Ali Gençdur Diploma Aldığı Kurum

Dr. Mesut Ali Gençdur Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Mesut Ali Gençdur Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Mesut Ali Gençdur Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Mesut Ali Gençdur instagram: Eklenmedi

Dr. Mesut Ali Gençdur Facebook: Eklenmedi

Dr. Mesut Ali Gençdur Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Mesut Ali Gençdur Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu