Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Meryem Tahmaz kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Meryem Tahmaz kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Meryem Tahmaz kimdir?, Dr. Meryem Tahmaz Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Meryem Tahmaz yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Meryem Tahmaz hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Meryem Tahmaz yorumlarını da bulabilirsiniz.

Meryem Tahmaz Kimdir?

Dr. Meryem Tahmaz, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Meryem Tahmaz, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Meryem Tahmaz kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Tahmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Meryem Tahmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Meryem Tahmaz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Meryem Tahmaz hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Meryem Tahmaz Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Meryem Tahmaz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Meryem Tahmaz muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Meryem Tahmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Tahmaz ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Meryem Tahmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Tahmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Meryem Tahmaz İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Meryem Tahmaz Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Meryem Tahmaz Diploma Aldığı Kurum

Dr. Meryem Tahmaz Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Meryem Tahmaz Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Meryem Tahmaz Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Meryem Tahmaz instagram: Eklenmedi

Dr. Meryem Tahmaz Facebook: Eklenmedi

Dr. Meryem Tahmaz Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Meryem Tahmaz Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın