Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Melis Güngör kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Melis Güngör kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Melis Güngör kimdir?, Dr. Melis Güngör Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Melis Güngör yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Melis Güngör hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Melis Güngör yorumlarını da bulabilirsiniz.

Melis Güngör Kimdir?

Dr. Melis Güngör, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Enfeksiyon Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Enfeksiyon Hastalıkları Melis Güngör, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Melis Güngör kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Güngör ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Melis Güngör nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Melis Güngör bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Melis Güngör hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Melis Güngör Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Enfeksiyon Hastalıkları uzmanıdır.


Dr. Melis Güngör için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Melis Güngör muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Melis Güngör hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Güngör ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Melis Güngör hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Güngör hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Melis Güngör İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Melis Güngör Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Melis Güngör Diploma Aldığı Kurum

Dr. Melis Güngör Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Melis Güngör Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Melis Güngör Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Melis Güngör instagram: Eklenmedi

Dr. Melis Güngör Facebook: Eklenmedi

Dr. Melis Güngör Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Melis Güngör Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın