Acil Tıp Doktorları

Dr. Melek Ilgın kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Melek Ilgın kimdir?, Dr. Melek Ilgın Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Melek Ilgın yorumları, Acil Tıp – Konya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Melek Ilgın hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Melek Ilgın yorumlarını da bulabilirsiniz.

Melek Ilgın Kimdir?

Dr. Melek Ilgın, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Melek Ilgın, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Melek Ilgın kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Ilgın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Melek Ilgın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Melek Ilgın bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Melek Ilgın hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Melek Ilgın Acil Tıp, uzmanıdır.


Dr. Melek Ilgın için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Melek Ilgın muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Melek Ilgın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Ilgın ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Melek Ilgın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Ilgın hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Melek Ilgın İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Melek Ilgın Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Melek Ilgın Diploma Aldığı Kurum

Dr. Melek Ilgın Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Melek Ilgın Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Melek Ilgın Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Melek Ilgın instagram: Eklenmedi

Dr. Melek Ilgın Facebook: Eklenmedi

Dr. Melek Ilgın Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Melek Ilgın Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu