Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Mehmet Cengiz Tümer kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Mehmet Cengiz Tümer kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Mehmet Cengiz Tümer kimdir?, Dr. Mehmet Cengiz Tümer Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Mehmet Cengiz Tümer yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Mehmet Cengiz Tümer hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Mehmet Cengiz Tümer yorumlarını da bulabilirsiniz.

Mehmet Cengiz Tümer Kimdir?

Dr. Mehmet Cengiz Tümer, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Cengiz Tümer, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Mehmet Cengiz Tümer kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Tümer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Mehmet Cengiz Tümer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Mehmet Cengiz Tümer bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Mehmet Cengiz Tümer hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Mehmet Cengiz Tümer Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Mehmet Cengiz Tümer için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Cengiz Tümer muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Mehmet Cengiz Tümer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Tümer ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Mehmet Cengiz Tümer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Tümer hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Mehmet Cengiz Tümer İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Mehmet Cengiz Tümer Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Mehmet Cengiz Tümer Diploma Aldığı Kurum

Dr. Mehmet Cengiz Tümer Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Mehmet Cengiz Tümer Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Mehmet Cengiz Tümer Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Mehmet Cengiz Tümer instagram: Eklenmedi

Dr. Mehmet Cengiz Tümer Facebook: Eklenmedi

Dr. Mehmet Cengiz Tümer Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Mehmet Cengiz Tümer Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın