Aile Hekimleri

Dr. Mehmet Bican Öztürkcan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Mehmet Bican Öztürkcan kimdir?, Dr. Mehmet Bican Öztürkcan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Mehmet Bican Öztürkcan yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Mehmet Bican Öztürkcan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Mehmet Bican Öztürkcan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Mehmet Bican Öztürkcan Kimdir?

Dr. Mehmet Bican Öztürkcan, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Bican Öztürkcan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Mehmet Bican Öztürkcan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Öztürkcan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Mehmet Bican Öztürkcan için nasıl randevu alabilirim?

Dr. M Öztürkcan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Mehmet Bican Öztürkcan ile anlaşmalı?

Mehmet Bican Öztürkcan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Mehmet Bican Öztürkcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Mehmet Bican Öztürkcan İstanbul Bakırköy Ord.prof.dr.mazhar Osman Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Eği. Ve Araş. Hast. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Mehmet Bican Öztürkcan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Mehmet Bican Öztürkcan Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Mehmet Bican Öztürkcan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Bican Öztürkcan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Mehmet Bican Öztürkcan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Öztürkcan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Mehmet Bican Öztürkcan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Öztürkcan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Mehmet Bican Öztürkcan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Mehmet Bican Öztürkcan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Mehmet Bican Öztürkcan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Mehmet Bican Öztürkcan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Mehmet Bican Öztürkcan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Mehmet Bican Öztürkcan Doktorun Muayenehane Adresi:

Zuhuratbaba, Akıl Hastanesi Cd No:25, 34147 Bakırköy/İstanbul 
İstanbul

İstanbul Bakırköy Ord.prof.dr.mazhar Osman Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Eği. Ve Araş. Hast.

Dr. Mehmet Bican Öztürkcan instagram: Eklenmedi

Dr. Mehmet Bican Öztürkcan Facebook: Eklenmedi

Dr. Mehmet Bican Öztürkcan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Mehmet Bican Öztürkcan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu