Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Mehmet Askay kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Mehmet Askay kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Mehmet Askay kimdir?, Dr. Mehmet Askay Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Mehmet Askay yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Kocaeli ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Mehmet Askay hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Mehmet Askay yorumlarını da bulabilirsiniz.

Mehmet Askay Kimdir?

Dr. Mehmet Askay, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Askay, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Mehmet Askay kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Askay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Mehmet Askay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Mehmet Askay bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Mehmet Askay hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Mehmet Askay Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Mehmet Askay için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Askay muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Mehmet Askay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Askay ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Mehmet Askay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Askay hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Mehmet Askay İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Mehmet Askay Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Mehmet Askay Diploma Aldığı Kurum

Dr. Mehmet Askay Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Mehmet Askay Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Mehmet Askay Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Mehmet Askay instagram: Eklenmedi

Dr. Mehmet Askay Facebook: Eklenmedi

Dr. Mehmet Askay Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Mehmet Askay Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın