Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Leyla Giray Sofuoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Leyla Giray Sofuoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Leyla Giray Sofuoğlu kimdir?, Dr. Leyla Giray Sofuoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Leyla Giray Sofuoğlu yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Mersin ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Leyla Giray Sofuoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Leyla Giray Sofuoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Leyla Giray Sofuoğlu Kimdir?

Dr. Leyla Giray Sofuoğlu, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Leyla Giray Sofuoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Leyla Giray Sofuoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. L Sofuoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Leyla Giray Sofuoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Leyla Giray Sofuoğlu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Leyla Giray Sofuoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Leyla Giray Sofuoğlu Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Leyla Giray Sofuoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Leyla Giray Sofuoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Leyla Giray Sofuoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. L Sofuoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Leyla Giray Sofuoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. L Sofuoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Leyla Giray Sofuoğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Leyla Giray Sofuoğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Leyla Giray Sofuoğlu Diploma Aldığı Kurum

Dr. Leyla Giray Sofuoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Leyla Giray Sofuoğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Leyla Giray Sofuoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Leyla Giray Sofuoğlu instagram: Eklenmedi

Dr. Leyla Giray Sofuoğlu Facebook: Eklenmedi

Dr. Leyla Giray Sofuoğlu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Leyla Giray Sofuoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın