Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Kenan Akgün kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Kenan Akgün kimdir?, Dr. Kenan Akgün Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Kenan Akgün yorumları, Anestezi ve Reanimasyon, Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon) – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Kenan Akgün hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Kenan Akgün yorumlarını da bulabilirsiniz.

Kenan Akgün Kimdir?

Dr. Kenan Akgün, Anestezi ve Reanimasyon ve Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon) alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon) Kenan Akgün, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Kenan Akgün kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. K Akgün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Kenan Akgün için nasıl randevu alabilirim?

Dr. K Akgün şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Kenan Akgün ile anlaşmalı?

Kenan Akgün kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Kenan Akgün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Kenan Akgün İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Kenan Akgün hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Kenan Akgün Anestezi ve Reanimasyon, ,Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon) uzmanıdır.


Dr. Kenan Akgün için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kenan Akgün muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Kenan Akgün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. K Akgün ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Kenan Akgün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. K Akgün hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Kenan Akgün İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Kenan Akgün Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Kenan Akgün Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (Diploma: 07.06.1993)

Dr. Kenan Akgün Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Kenan Akgün Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Kenan Akgün Doktorun Muayenehane Adresi:

No: 34098, Koca Mustafa Paşa, Cerrahpaşa Cd. No:53, 34096 Fatih/İstanbul 
İstanbul

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi

Dr. Kenan Akgün instagram: Eklenmedi

Dr. Kenan Akgün Facebook: Eklenmedi

Dr. Kenan Akgün Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Kenan Akgün Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu