Dr. Kazım Öncü kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Kazım Öncü kimdir?, Dr. Kazım Öncü Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Kazım Öncü yorumları, Aile Hekimliği – Bursa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Kazım Öncü hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Kazım Öncü yorumlarını da bulabilirsiniz.

Kazım Öncü Kimdir?

Dr. Kazım Öncü, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Kazım Öncü, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Kazım Öncü kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. K Öncü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Kazım Öncü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Kazım Öncü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Kazım Öncü hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Kazım Öncü Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Kazım Öncü için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kazım Öncü muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Kazım Öncü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. K Öncü ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Kazım Öncü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. K Öncü hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Kazım Öncü İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Kazım Öncü Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Kazım Öncü Diploma Aldığı Kurum

Dr. Kazım Öncü Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Kazım Öncü Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Kazım Öncü Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Kazım Öncü instagram: Eklenmedi

Dr. Kazım Öncü Facebook: Eklenmedi

Dr. Kazım Öncü Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Kazım Öncü Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene