Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Kasım Kazbay kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Kasım Kazbay kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Kasım Kazbay kimdir?, Dr. Kasım Kazbay Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Kasım Kazbay yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Gastroenteroloji – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Kasım Kazbay hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Kasım Kazbay yorumlarını da bulabilirsiniz.

Kasım Kazbay Kimdir?

Dr. Kasım Kazbay, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Kasım Kazbay, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Kasım Kazbay kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. K Kazbay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Kasım Kazbay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Kasım Kazbay bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Kasım Kazbay hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Kasım Kazbay Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.


Dr. Kasım Kazbay için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kasım Kazbay muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Kasım Kazbay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. K Kazbay ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Kasım Kazbay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. K Kazbay hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Kasım Kazbay İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Kasım Kazbay Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Kasım Kazbay Diploma Aldığı Kurum

Dr. Kasım Kazbay Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Kasım Kazbay Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Kasım Kazbay Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Kasım Kazbay instagram: Eklenmedi

Dr. Kasım Kazbay Facebook: Eklenmedi

Dr. Kasım Kazbay Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Kasım Kazbay Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın