Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Kadir Sungur kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Kadir Sungur kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Kadir Sungur kimdir?, Dr. Kadir Sungur Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Kadir Sungur yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Kadir Sungur hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Kadir Sungur yorumlarını da bulabilirsiniz.

Kadir Sungur Kimdir?

Dr. Kadir Sungur, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Kadir Sungur, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Kadir Sungur kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. K Sungur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Kadir Sungur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Kadir Sungur bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Kadir Sungur hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Kadir Sungur Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Kadir Sungur için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kadir Sungur muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Kadir Sungur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. K Sungur ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Kadir Sungur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. K Sungur hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Kadir Sungur İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Kadir Sungur Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Kadir Sungur Diploma Aldığı Kurum

Dr. Kadir Sungur Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Kadir Sungur Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Kadir Sungur Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Kadir Sungur instagram: Eklenmedi

Dr. Kadir Sungur Facebook: Eklenmedi

Dr. Kadir Sungur Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Kadir Sungur Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın