Acil Tıp Doktorları

Dr. İzzet İzgi kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. İzzet İzgi kimdir?, Dr. İzzet İzgi Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. İzzet İzgi yorumları, Acil Tıp – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. İzzet İzgi hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.İzzet İzgi yorumlarını da bulabilirsiniz.

İzzet İzgi Kimdir?

Dr. İzzet İzgi, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. İzzet İzgi, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. İzzet İzgi kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � İzgi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. İzzet İzgi için nasıl randevu alabilirim?

Dr. � İzgi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri İzzet İzgi ile anlaşmalı?

İzzet İzgi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. İzzet İzgi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. İzzet İzgi İzmir Tire Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. İzzet İzgi hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. İzzet İzgi Acil Tıp, uzmanıdır.


Dr. İzzet İzgi için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. İzzet İzgi muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. İzzet İzgi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � İzgi ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. İzzet İzgi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � İzgi hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. İzzet İzgi İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. İzzet İzgi Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. İzzet İzgi Diploma Aldığı Kurum

Dr. İzzet İzgi Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. İzzet İzgi Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. İzzet İzgi Doktorun Muayenehane Adresi:

Yeni, İnönü Blv. No:1, 35900 Tire/İzmir 
İzmir

İzmir Tire Devlet Hastanesi

Dr. İzzet İzgi instagram: Eklenmedi

Dr. İzzet İzgi Facebook: Eklenmedi

Dr. İzzet İzgi Whatsapp: Eklenmedi

Dr. İzzet İzgi Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu