Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. İsmail Yetim kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. İsmail Yetim kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. İsmail Yetim kimdir?, Dr. İsmail Yetim Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. İsmail Yetim yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Trabzon ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. İsmail Yetim hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.İsmail Yetim yorumlarını da bulabilirsiniz.

İsmail Yetim Kimdir?

Dr. İsmail Yetim, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmail Yetim, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. İsmail Yetim kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Yetim ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. İsmail Yetim nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. İsmail Yetim bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. İsmail Yetim hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. İsmail Yetim Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. İsmail Yetim için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. İsmail Yetim muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. İsmail Yetim hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Yetim ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. İsmail Yetim hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Yetim hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. İsmail Yetim İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. İsmail Yetim Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. İsmail Yetim Diploma Aldığı Kurum

Dr. İsmail Yetim Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. İsmail Yetim Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. İsmail Yetim Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. İsmail Yetim instagram: Eklenmedi

Dr. İsmail Yetim Facebook: Eklenmedi

Dr. İsmail Yetim Whatsapp: Eklenmedi

Dr. İsmail Yetim Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın