Aile Hekimleri

Dr. İsmail Serkan Ursavaş kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. İsmail Serkan Ursavaş kimdir?, Dr. İsmail Serkan Ursavaş Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. İsmail Serkan Ursavaş yorumları, Aile Hekimliği – Bursa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. İsmail Serkan Ursavaş hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.İsmail Serkan Ursavaş yorumlarını da bulabilirsiniz.

İsmail Serkan Ursavaş Kimdir?

Dr. İsmail Serkan Ursavaş, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmail Serkan Ursavaş, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. İsmail Serkan Ursavaş kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Ursavaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. İsmail Serkan Ursavaş için nasıl randevu alabilirim?

Dr. � Ursavaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri İsmail Serkan Ursavaş ile anlaşmalı?

İsmail Serkan Ursavaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. İsmail Serkan Ursavaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. İsmail Serkan Ursavaş Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. İsmail Serkan Ursavaş hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. İsmail Serkan Ursavaş Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. İsmail Serkan Ursavaş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. İsmail Serkan Ursavaş muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. İsmail Serkan Ursavaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Ursavaş ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. İsmail Serkan Ursavaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Ursavaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. İsmail Serkan Ursavaş İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. İsmail Serkan Ursavaş Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. İsmail Serkan Ursavaş Diploma Aldığı Kurum

Dr. İsmail Serkan Ursavaş Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. İsmail Serkan Ursavaş Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. İsmail Serkan Ursavaş Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Bursa

Aile Hekimliği

Dr. İsmail Serkan Ursavaş instagram: Eklenmedi

Dr. İsmail Serkan Ursavaş Facebook: Eklenmedi

Dr. İsmail Serkan Ursavaş Whatsapp: Eklenmedi

Dr. İsmail Serkan Ursavaş Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu