Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. İsmail Bülent Atasay kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. İsmail Bülent Atasay kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. İsmail Bülent Atasay kimdir?, Dr. İsmail Bülent Atasay Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. İsmail Bülent Atasay yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. İsmail Bülent Atasay hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.İsmail Bülent Atasay yorumlarını da bulabilirsiniz.

İsmail Bülent Atasay Kimdir?

Dr. İsmail Bülent Atasay, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmail Bülent Atasay, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. İsmail Bülent Atasay kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Atasay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. İsmail Bülent Atasay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. İsmail Bülent Atasay bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. İsmail Bülent Atasay hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. İsmail Bülent Atasay Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. İsmail Bülent Atasay için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. İsmail Bülent Atasay muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. İsmail Bülent Atasay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Atasay ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. İsmail Bülent Atasay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Atasay hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. İsmail Bülent Atasay İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. İsmail Bülent Atasay Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. İsmail Bülent Atasay Diploma Aldığı Kurum

Dr. İsmail Bülent Atasay Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. İsmail Bülent Atasay Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. İsmail Bülent Atasay Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. İsmail Bülent Atasay instagram: Eklenmedi

Dr. İsmail Bülent Atasay Facebook: Eklenmedi

Dr. İsmail Bülent Atasay Whatsapp: Eklenmedi

Dr. İsmail Bülent Atasay Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın