Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. İlyas Bozkurt kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. İlyas Bozkurt kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. İlyas Bozkurt kimdir?, Dr. İlyas Bozkurt Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. İlyas Bozkurt yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. İlyas Bozkurt hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.İlyas Bozkurt yorumlarını da bulabilirsiniz.

İlyas Bozkurt Kimdir?

Dr. İlyas Bozkurt, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. İlyas Bozkurt, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. İlyas Bozkurt kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Bozkurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. İlyas Bozkurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. İlyas Bozkurt bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. İlyas Bozkurt hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. İlyas Bozkurt Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. İlyas Bozkurt için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. İlyas Bozkurt muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. İlyas Bozkurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Bozkurt ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. İlyas Bozkurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Bozkurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. İlyas Bozkurt İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. İlyas Bozkurt Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. İlyas Bozkurt Diploma Aldığı Kurum

Dr. İlyas Bozkurt Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. İlyas Bozkurt Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. İlyas Bozkurt Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. İlyas Bozkurt instagram: Eklenmedi

Dr. İlyas Bozkurt Facebook: Eklenmedi

Dr. İlyas Bozkurt Whatsapp: Eklenmedi

Dr. İlyas Bozkurt Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın