Acil Tıp Doktorları

Dr. İlknur Sımsık kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. İlknur Sımsık kimdir?, Dr. İlknur Sımsık Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. İlknur Sımsık yorumları, Acil Tıp – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. İlknur Sımsık hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.İlknur Sımsık yorumlarını da bulabilirsiniz.

İlknur Sımsık Kimdir?

Dr. İlknur Sımsık, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. İlknur Sımsık, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. İlknur Sımsık kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Sımsık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. İlknur Sımsık için nasıl randevu alabilirim?

Dr. � Sımsık şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri İlknur Sımsık ile anlaşmalı?

İlknur Sımsık kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. İlknur Sımsık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. İlknur Sımsık Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. İlknur Sımsık hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. İlknur Sımsık Acil Tıp, uzmanıdır.


Dr. İlknur Sımsık için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. İlknur Sımsık muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. İlknur Sımsık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Sımsık ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. İlknur Sımsık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Sımsık hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. İlknur Sımsık İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. İlknur Sımsık Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. İlknur Sımsık Diploma Aldığı Kurum

Dr. İlknur Sımsık Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. İlknur Sımsık Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. İlknur Sımsık Doktorun Muayenehane Adresi:

Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğü, Merkez Yerleşke, Cumhuriyet, 51240 Bor Yolu Üzeri/Niğde Merkez/Niğde 
Niğde

Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi

Dr. İlknur Sımsık instagram: Eklenmedi

Dr. İlknur Sımsık Facebook: Eklenmedi

Dr. İlknur Sımsık Whatsapp: Eklenmedi

Dr. İlknur Sımsık Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu