Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. İlknur Doğan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. İlknur Doğan kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. İlknur Doğan kimdir?, Dr. İlknur Doğan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. İlknur Doğan yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Manisa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. İlknur Doğan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.İlknur Doğan yorumlarını da bulabilirsiniz.

İlknur Doğan Kimdir?

Dr. İlknur Doğan, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. İlknur Doğan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. İlknur Doğan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Doğan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. İlknur Doğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. İlknur Doğan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. İlknur Doğan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. İlknur Doğan Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. İlknur Doğan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. İlknur Doğan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. İlknur Doğan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Doğan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. İlknur Doğan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Doğan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. İlknur Doğan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. İlknur Doğan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. İlknur Doğan Diploma Aldığı Kurum

Dr. İlknur Doğan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. İlknur Doğan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. İlknur Doğan Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. İlknur Doğan instagram: Eklenmedi

Dr. İlknur Doğan Facebook: Eklenmedi

Dr. İlknur Doğan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. İlknur Doğan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın