Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. İbrahim Özkan Önal kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. İbrahim Özkan Önal kimdir?, Dr. İbrahim Özkan Önal Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. İbrahim Özkan Önal yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. İbrahim Özkan Önal hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.İbrahim Özkan Önal yorumlarını da bulabilirsiniz.

İbrahim Özkan Önal Kimdir?

Dr. İbrahim Özkan Önal, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. İbrahim Özkan Önal, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. İbrahim Özkan Önal kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Önal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. İbrahim Özkan Önal için nasıl randevu alabilirim?

Dr. � Önal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri İbrahim Özkan Önal ile anlaşmalı?

İbrahim Özkan Önal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. İbrahim Özkan Önal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. İbrahim Özkan Önal Ankara Türkıye Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma HastanesıSelçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. İbrahim Özkan Önal hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. İbrahim Özkan Önal Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. İbrahim Özkan Önal için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. İbrahim Özkan Önal muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. İbrahim Özkan Önal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Önal ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. İbrahim Özkan Önal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Önal hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. İbrahim Özkan Önal İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. İbrahim Özkan Önal Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. İbrahim Özkan Önal Diploma Aldığı Kurum

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 27.08.2010)

Dr. İbrahim Özkan Önal Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. İbrahim Özkan Önal Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. İbrahim Özkan Önal Doktorun Muayenehane Adresi:

Hacettepe, 06230 Altındağ/Ankara 
Ankara

Ankara Türkıye Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Ardıçlı, İsmet Paşa Cd., 42250 Selçuklu/Konya 
Konya

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi

Dr. İbrahim Özkan Önal instagram: Eklenmedi

Dr. İbrahim Özkan Önal Facebook: Eklenmedi

Dr. İbrahim Özkan Önal Whatsapp: Eklenmedi

Dr. İbrahim Özkan Önal Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu