Aile Hekimleri

Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz kimdir?, Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz yorumları, Aile Hekimliği – Bolu ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.İbrahim Levent Yıldırmaz yorumlarını da bulabilirsiniz.

İbrahim Levent Yıldırmaz Kimdir?

Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. İbrahim Levent Yıldırmaz, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Yıldırmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz için nasıl randevu alabilirim?

Dr. � Yıldırmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri İbrahim Levent Yıldırmaz ile anlaşmalı?

İbrahim Levent Yıldırmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Yıldırmaz ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Yıldırmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz Diploma Aldığı Kurum

Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Bolu

Aile Hekimliği

Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz instagram: Eklenmedi

Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz Facebook: Eklenmedi

Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz Whatsapp: Eklenmedi

Dr. İbrahim Levent Yıldırmaz Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu