Aile Hekimleri

Dr. İbrahim Ethem Uzatma kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. İbrahim Ethem Uzatma kimdir?, Dr. İbrahim Ethem Uzatma Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. İbrahim Ethem Uzatma yorumları, Aile Hekimliği – Kayseri ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. İbrahim Ethem Uzatma hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.İbrahim Ethem Uzatma yorumlarını da bulabilirsiniz.

İbrahim Ethem Uzatma Kimdir?

Dr. İbrahim Ethem Uzatma, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. İbrahim Ethem Uzatma, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. İbrahim Ethem Uzatma kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Uzatma ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. İbrahim Ethem Uzatma nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. İbrahim Ethem Uzatma bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. İbrahim Ethem Uzatma hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. İbrahim Ethem Uzatma Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. İbrahim Ethem Uzatma için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. İbrahim Ethem Uzatma muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. İbrahim Ethem Uzatma hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Uzatma ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. İbrahim Ethem Uzatma hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Uzatma hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. İbrahim Ethem Uzatma İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. İbrahim Ethem Uzatma Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. İbrahim Ethem Uzatma Diploma Aldığı Kurum

Dr. İbrahim Ethem Uzatma Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. İbrahim Ethem Uzatma Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. İbrahim Ethem Uzatma Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. İbrahim Ethem Uzatma instagram: Eklenmedi

Dr. İbrahim Ethem Uzatma Facebook: Eklenmedi

Dr. İbrahim Ethem Uzatma Whatsapp: Eklenmedi

Dr. İbrahim Ethem Uzatma Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu