Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. İbrahim Dağhan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. İbrahim Dağhan kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. İbrahim Dağhan kimdir?, Dr. İbrahim Dağhan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. İbrahim Dağhan yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. İbrahim Dağhan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.İbrahim Dağhan yorumlarını da bulabilirsiniz.

İbrahim Dağhan Kimdir?

Dr. İbrahim Dağhan, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. İbrahim Dağhan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. İbrahim Dağhan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Dağhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. İbrahim Dağhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. İbrahim Dağhan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. İbrahim Dağhan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. İbrahim Dağhan Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. İbrahim Dağhan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. İbrahim Dağhan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. İbrahim Dağhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Dağhan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. İbrahim Dağhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Dağhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. İbrahim Dağhan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. İbrahim Dağhan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. İbrahim Dağhan Diploma Aldığı Kurum

Dr. İbrahim Dağhan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. İbrahim Dağhan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. İbrahim Dağhan Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. İbrahim Dağhan instagram: Eklenmedi

Dr. İbrahim Dağhan Facebook: Eklenmedi

Dr. İbrahim Dağhan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. İbrahim Dağhan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın