Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. İbrahim Balım kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. İbrahim Balım kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. İbrahim Balım kimdir?, Dr. İbrahim Balım Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. İbrahim Balım yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Kayseri ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. İbrahim Balım hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.İbrahim Balım yorumlarını da bulabilirsiniz.

İbrahim Balım Kimdir?

Dr. İbrahim Balım, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. İbrahim Balım, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. İbrahim Balım kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Balım ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. İbrahim Balım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. İbrahim Balım bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. İbrahim Balım hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. İbrahim Balım Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. İbrahim Balım için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. İbrahim Balım muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. İbrahim Balım hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Balım ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. İbrahim Balım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Balım hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. İbrahim Balım İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. İbrahim Balım Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. İbrahim Balım Diploma Aldığı Kurum

Dr. İbrahim Balım Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. İbrahim Balım Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. İbrahim Balım Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. İbrahim Balım instagram: Eklenmedi

Dr. İbrahim Balım Facebook: Eklenmedi

Dr. İbrahim Balım Whatsapp: Eklenmedi

Dr. İbrahim Balım Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın