Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Hüseyin Avni Çetek kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Hüseyin Avni Çetek kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Hüseyin Avni Çetek kimdir?, Dr. Hüseyin Avni Çetek Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Hüseyin Avni Çetek yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Bursa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Hüseyin Avni Çetek hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Hüseyin Avni Çetek yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hüseyin Avni Çetek Kimdir?

Dr. Hüseyin Avni Çetek, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hüseyin Avni Çetek, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Hüseyin Avni Çetek kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Çetek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Hüseyin Avni Çetek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Hüseyin Avni Çetek bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Hüseyin Avni Çetek hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Hüseyin Avni Çetek Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Hüseyin Avni Çetek için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hüseyin Avni Çetek muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Hüseyin Avni Çetek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Çetek ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Hüseyin Avni Çetek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Çetek hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Hüseyin Avni Çetek İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Hüseyin Avni Çetek Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Hüseyin Avni Çetek Diploma Aldığı Kurum

Dr. Hüseyin Avni Çetek Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Hüseyin Avni Çetek Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Hüseyin Avni Çetek Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Hüseyin Avni Çetek instagram: Eklenmedi

Dr. Hüseyin Avni Çetek Facebook: Eklenmedi

Dr. Hüseyin Avni Çetek Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Hüseyin Avni Çetek Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın