Dr. Hülya Parıldar kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Hülya Parıldar kimdir?, Dr. Hülya Parıldar Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Hülya Parıldar yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Hülya Parıldar hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Hülya Parıldar yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hülya Parıldar Kimdir?

Dr. Hülya Parıldar, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Hülya Parıldar, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Hülya Parıldar kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Parıldar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Hülya Parıldar için nasıl randevu alabilirim?

Dr. H Parıldar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Hülya Parıldar ile anlaşmalı?

Hülya Parıldar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Hülya Parıldar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Hülya Parıldar T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Hülya Parıldar hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Hülya Parıldar Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Hülya Parıldar için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hülya Parıldar muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Hülya Parıldar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Parıldar ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Hülya Parıldar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Parıldar hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Hülya Parıldar İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Hülya Parıldar Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Hülya Parıldar Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Taksim Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 19.08.1999)

Dr. Hülya Parıldar Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Hülya Parıldar Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Hülya Parıldar Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İzmir

T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has

Dr. Hülya Parıldar instagram: Eklenmedi

Dr. Hülya Parıldar Facebook: Eklenmedi

Dr. Hülya Parıldar Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Hülya Parıldar Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene