Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Hülya Odabaşooğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Hülya Odabaşooğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Hülya Odabaşooğlu kimdir?, Dr. Hülya Odabaşooğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Hülya Odabaşooğlu yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Hülya Odabaşooğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Hülya Odabaşooğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hülya Odabaşooğlu Kimdir?

Dr. Hülya Odabaşooğlu, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hülya Odabaşooğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Hülya Odabaşooğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Odabaşooğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Hülya Odabaşooğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Hülya Odabaşooğlu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Hülya Odabaşooğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Hülya Odabaşooğlu Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Hülya Odabaşooğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hülya Odabaşooğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Hülya Odabaşooğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Odabaşooğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Hülya Odabaşooğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Odabaşooğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Hülya Odabaşooğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Hülya Odabaşooğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Hülya Odabaşooğlu Diploma Aldığı Kurum

Dr. Hülya Odabaşooğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Hülya Odabaşooğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Hülya Odabaşooğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Hülya Odabaşooğlu instagram: Eklenmedi

Dr. Hülya Odabaşooğlu Facebook: Eklenmedi

Dr. Hülya Odabaşooğlu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Hülya Odabaşooğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın