Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Hilmi Atalay kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Hilmi Atalay kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Hilmi Atalay kimdir?, Dr. Hilmi Atalay Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Hilmi Atalay yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Şanlıurfa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Hilmi Atalay hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Hilmi Atalay yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hilmi Atalay Kimdir?

Dr. Hilmi Atalay, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hilmi Atalay, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Hilmi Atalay kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Atalay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Hilmi Atalay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Hilmi Atalay bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Hilmi Atalay hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Hilmi Atalay Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Hilmi Atalay için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hilmi Atalay muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Hilmi Atalay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Atalay ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Hilmi Atalay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Atalay hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Hilmi Atalay İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Hilmi Atalay Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Hilmi Atalay Diploma Aldığı Kurum

Dr. Hilmi Atalay Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Hilmi Atalay Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Hilmi Atalay Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Hilmi Atalay instagram: Eklenmedi

Dr. Hilmi Atalay Facebook: Eklenmedi

Dr. Hilmi Atalay Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Hilmi Atalay Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın