Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Hatice Ünaldı kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Hatice Ünaldı kimdir?, Dr. Hatice Ünaldı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Hatice Ünaldı yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Manisa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Hatice Ünaldı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Hatice Ünaldı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hatice Ünaldı Kimdir?

Dr. Hatice Ünaldı, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Hatice Ünaldı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Hatice Ünaldı kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Ünaldı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Hatice Ünaldı için nasıl randevu alabilirim?

Dr. H Ünaldı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Hatice Ünaldı ile anlaşmalı?

Hatice Ünaldı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Hatice Ünaldı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Hatice Ünaldı Akhısar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Hatice Ünaldı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Hatice Ünaldı Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Hatice Ünaldı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hatice Ünaldı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Hatice Ünaldı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Ünaldı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Hatice Ünaldı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Ünaldı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Hatice Ünaldı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Hatice Ünaldı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Hatice Ünaldı Diploma Aldığı Kurum

Dr. Hatice Ünaldı Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Hatice Ünaldı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Hatice Ünaldı Doktorun Muayenehane Adresi:

Resatbey Mah., 167 sk. No:126, 45200 Akhisar/Manisa 
Manisa

Akhısar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesı

Dr. Hatice Ünaldı instagram: Eklenmedi

Dr. Hatice Ünaldı Facebook: Eklenmedi

Dr. Hatice Ünaldı Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Hatice Ünaldı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu