Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Hatice Pınar Yavaşça kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Hatice Pınar Yavaşça kimdir?, Dr. Hatice Pınar Yavaşça Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Hatice Pınar Yavaşça yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Hatice Pınar Yavaşça hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Hatice Pınar Yavaşça yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hatice Pınar Yavaşça Kimdir?

Dr. Hatice Pınar Yavaşça, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Hatice Pınar Yavaşça, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Hatice Pınar Yavaşça kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Yavaşça ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Hatice Pınar Yavaşça nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Hatice Pınar Yavaşça bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Hatice Pınar Yavaşça hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Hatice Pınar Yavaşça Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Hatice Pınar Yavaşça için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hatice Pınar Yavaşça muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Hatice Pınar Yavaşça hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Yavaşça ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Hatice Pınar Yavaşça hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Yavaşça hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Hatice Pınar Yavaşça İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Hatice Pınar Yavaşça Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Hatice Pınar Yavaşça Diploma Aldığı Kurum

Dr. Hatice Pınar Yavaşça Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Hatice Pınar Yavaşça Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Hatice Pınar Yavaşça Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Hatice Pınar Yavaşça instagram: Eklenmedi

Dr. Hatice Pınar Yavaşça Facebook: Eklenmedi

Dr. Hatice Pınar Yavaşça Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Hatice Pınar Yavaşça Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu