Dr. Hasan Körfez kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Hasan Körfez kimdir?, Dr. Hasan Körfez Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Hasan Körfez yorumları, Aile Hekimliği – Bursa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Hasan Körfez hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Hasan Körfez yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hasan Körfez Kimdir?

Dr. Hasan Körfez, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Hasan Körfez, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Hasan Körfez kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Körfez ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Hasan Körfez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Hasan Körfez bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Hasan Körfez hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Hasan Körfez Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Hasan Körfez için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hasan Körfez muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Hasan Körfez hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Körfez ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Hasan Körfez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Körfez hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Hasan Körfez İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Hasan Körfez Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Hasan Körfez Diploma Aldığı Kurum

Dr. Hasan Körfez Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Hasan Körfez Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Hasan Körfez Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Hasan Körfez instagram: Eklenmedi

Dr. Hasan Körfez Facebook: Eklenmedi

Dr. Hasan Körfez Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Hasan Körfez Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene