Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Hasan Ali Güngör kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Hasan Ali Güngör kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Hasan Ali Güngör kimdir?, Dr. Hasan Ali Güngör Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Hasan Ali Güngör yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Giresun ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Hasan Ali Güngör hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Hasan Ali Güngör yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hasan Ali Güngör Kimdir?

Dr. Hasan Ali Güngör, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hasan Ali Güngör, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Hasan Ali Güngör kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Güngör ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Hasan Ali Güngör nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Hasan Ali Güngör bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Hasan Ali Güngör hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Hasan Ali Güngör Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Hasan Ali Güngör için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hasan Ali Güngör muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Hasan Ali Güngör hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Güngör ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Hasan Ali Güngör hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Güngör hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Hasan Ali Güngör İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Hasan Ali Güngör Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Hasan Ali Güngör Diploma Aldığı Kurum

Dr. Hasan Ali Güngör Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Hasan Ali Güngör Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Hasan Ali Güngör Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Hasan Ali Güngör instagram: Eklenmedi

Dr. Hasan Ali Güngör Facebook: Eklenmedi

Dr. Hasan Ali Güngör Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Hasan Ali Güngör Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın